Siemens GS36NVIEP, pakastin
Siemens GS36NVIEP, pakastin osastosta Pakastimet nyt edullisimmin kaupasta Ekodinkoneet.fi hintaan 750 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Siemens GS36NVIEPNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 750 € | 780 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Siemens Gs36nviep PakastinkaappiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
799 € | 829 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Siemens GS36NVIEP iQ300 -kaappipakastin, teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 850 € | 910 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Siemens iQ300 pakastin GS36NVIEP (inox)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 409 € | 1 439 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
750 €
799 €
850 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 1 439 €
1 409 €
Siemens GS36NVIEP, pakastin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242003871041 |
Mitat | |
Leveys | 60 cm |
Korkeus | 186 cm |
Syvyys | 65 cm |
Paino | 70 kg |
Valmistaja | Siemens |
Tilavuus | 242 l |
Energialuokka | A++ EU |
Äänenvoimakkuus | 39 db |
Pakastuskapasiteetti | 20 kg/24h |
Pakasteiden säilyvyysaika | 22 h |
Elektroninen termostaatti | On |
Ovi saranoitu oikealta | On |
Säädettävät jalat | On |
Muovilaatikot | On |
Kaappipakastin | On |
Laatikoiden/hyllyjen lukumäärä | 6 kpl |
Ovenkätisyyden vaihtaminen | On |
Kompressoreiden lukumäärä | 1 kpl |
Väri | Teräs |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 409 €
Keskihinta
952 €
Alin hinta
750 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.