- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›PC-pelit
- ›The Sims 4, PC-peli
The Sims 4, PC-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
The Sims 3: Lemmikit (Pets) lisäosa, PC-peli
Call of Duty 2 Game of The Year Edition, PC-peli
Warcraft III (3): The Frozen Throne (lisäosa), PC-peli
The Hobbit, PC-peli
Pirates Of The Caribbean: At The World's End, PC-peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä PC-pelit ▸
Huippusuosittu The Sims –sarja on edennyt jo PC:llä neljänteen osaansa, ja nyt elämäsimulaattori on entistä inhimillisempi. Simien kehittynyt tunne-elämä ja entistä monipuolisemmat sosiaaliset vuorovaikutustilanteet tuovat The Sims 4:een yhä enemmän syvyyttä, ja tekevät hahmojen seuraamisesta vielä jännittävämpää. Tunneälyn lisäksi The Sims 4 ottaa edistysaskeleita myös rakennustyökalujen sekä yksilöllisten hahmojen luomisessa, joten voit luoda yhä enemmän itsesi näköisiä maailmoja. Suorita tehtäviä, ansaitse palkintoja ja seuraa, mitä maailmassa tapahtuu kun sinä olet puikoissa.
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat PC-pelit
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Microsoft Flight Simulator 2020, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Max Payne, PC-peli
-
alk. 33 €
Colin Mcrae Dirt 3 Complete Edition, PC-peli
-
alk. 12 €
Scarface, PC-peli
-
alk. 15 €
Civilization V (5), PC-peli
-
alk. 35 €
Minecraft Windows 10 Edition, PC -peli
-
alk. 15 €
Tropico 6, PC -peli
-
alk. 12 €
Alone in the Dark Anthology, PC -peli
-
alk. 22 €
Fallout 4 - Game of the Year Edition, PC-peli
-
alk. 45 €
Project Cars 2, PC-peli
-
alk. 14 €
Alan Wake Collector's Edition, PC-peli
-
alk. 13 €
Race Driver: GRID 2, PC-peli
-
alk. 21 €
Hugo - Ensimmäiset merkit, PC-peli
PC-peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 110 €
Hori RWA Racing Wheel APEX for PC/PS4/PS5, rattipoljinsetti
-
alk. 37 €
Nacon EVOL-X Pro, Xbox One/Series X/PC -peliohjain
-
alk. 355 €
Turtle Beach VelocityOne Flightdeck, PC -peliohjainsetti
-
alk. 60 €
Hyperkin Xenon Wired Controller, PC/Xbox One/Series X -ohjain
-
alk. 35 €
Gioteck SC3 Pro Wireless, PS4/PC- ohjain
-
alk. 177 €
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain
-
alk. 93 €
MayFlash F500 Arcade Fightstick (PS4/PS3/XONE/X360/PC), peliohjain
-
alk. 30 €
Tanssimatto (PC)
-
alk. 27 €
Retro-Bit Origin8 Wireless Controller, PC/Nintendo Switch/NES -peliohjain
-
alk. 307 €
Moza Racing TSW Truck Wheel, PC -rattiohjain
-
alk. 60 €
Hori Fighting Stick Mini, PC/PS5/PS4 -peliohjain
-
alk. 1000 €
Playseat F1 Aston Martin Red Bull Racing, ajopenkki/pelituoli
-
alk. 12 €
Classic SNES USB Controller, PC-peliohjain
-
alk. 43 €
Esperanza EGG114K Pirate, PC/Xbox One/Series X -peliohjain
-
alk. 150 €
PDP Riffmaster Wireless, PC/Xbox One/Series X -kitaraohjain
-
alk. 30 €
GameSir T3S, PC/Nintendo Switch/Android/iOS -peliohjain
-
alk. 123 €
PowerA MOGA XP7-X Plus Bluetooth Controller, PC/Android -peliohjain
-
alk. 32 €
MSI Force GC20 V2, PC/Android -peliohjain
The Sims 4, PC-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaHuippusuosittu The Sims –sarja on edennyt jo PC:llä neljänteen osaansa, ja nyt elämäsimulaattori on entistä inhimillisempi. Simien kehittynyt tunne-elämä ja entistä monipuolisemmat sosiaaliset vuorovaikutustilanteet tuovat The Sims 4:een yhä enemmän syvyyttä, ja tekevät hahmojen seuraamisesta vielä jännittävämpää. Tunneälyn lisäksi The Sims 4 ottaa edistysaskeleita myös rakennustyökalujen sekä yksilöllisten hahmojen luomisessa, joten voit luoda yhä enemmän itsesi näköisiä maailmoja. Suorita tehtäviä, ansaitse palkintoja ja seuraa, mitä maailmassa tapahtuu kun sinä olet puikoissa.
Valmistusvuosi | 2 014 |
Valmistajan tuotesivu | http://www.thesims.com/fi-fi/the-sims-4 |
Ikäraja | 12 |
Kategoria | |
Simulaattori | On |
Toiminta | On |
Valmistaja | Electronic Arts, Microsoft |
EAN-koodi | 5030945111092, 5030940112643, 5030937112298, 5030943112299, 5030945112648, 5035224112647, 5030931123719, 5030941112291 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 57 €
Red Dead Redemption 2, PC-peli
-
alk. 19 €
Grand Theft Auto (GTA): San Andreas, PC-peli
-
alk. 17 €
Control Ultimate Edition, PC -peli
-
alk. 55 €
Microsoft Flight Simulator 2020, PC -peli
-
alk. 55 €
Elden Ring, PC -peli
-
alk. 8,95 €
Sid Meier's Pirates!, PC -peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pc-pelit/the-sims-4-pc-peli/1642235
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.