Praustuvas Lapeyre Lima Noir 120
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Praustuvas Lapeyre Rio Blanc 80
Praustuvas Lapeyre Infiny Cafe 60
Praustuvas Lapeyre Infiny Cafe 80
Praustuvas Lapeyre Lima Noir 80
Praustuvas Lapeyre Rio Blanc 120
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pesualtaat ja kaapistot ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Pesualtaat ja kaapistot
-
alk. 61 €
Korkea kylpyhuonekaappi NORE Fin 2 ovella, tammen väri/valkoinen.
-
alk. 450 €
Peilikaappi, iso, Color Bath, Tom Tailor
-
alk. 229 €
Graniittiallas Mexen Mario sifonilla, valkoinen
-
alk. 225 €
LED-peili Madrid 80Ñм Bluetooth, Anti-fog, Dimmer, Color change
-
alk. 5,95 €
Opal Siroflex allasihti
-
alk. 219 €
Aqua Rodos Classic 60 cm valk peilikaappi
-
alk. 419 €
Aqua Rodos Paris IP44 80 cm valk led peilikaappi
-
alk. 175 €
Aqua Rodos Anita 30x31x165 cm valk korkeakaappi
-
alk. 399 €
Aqua Rodos Classic 30x28,5x175 cm valk korkeakaappi
-
alk. 395 €
Aqua Rodos Alfa 60 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 199 €
Aqua Rodos Anita 55 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 199 €
Aqua Rodos Anita 70 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 265 €
Aqua Rodos Omega 50 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 349 €
Aqua Rodos Omega 70 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 209 €
Aqua Rodos Woodmix 65 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 249 €
Aqua Rodos Woodmix 70 cm valk allaskaappi + allas, Pesualtaat ja kaapistot
-
alk. 219 €
Aqua Rodos Woodmix 55 cm valk allaskaappi + allas
-
alk. 250 €
Kylpyhuonekaappi Wisla korkea 1 laatikko /2 ovea
Praustuvas Lapeyre Lima Noir 120
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 1000009481038 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 61 €
-
alk. 450 €
Peilikaappi, iso, Color Bath, Tom Tailor
-
alk. 229 €
Graniittiallas Mexen Mario sifonilla, valkoinen
-
alk. 225 €
LED-peili Madrid 80Ñм Bluetooth, Anti-fog, Dimmer, Color change
-
alk. 5,95 €
Opal Siroflex allasihti
-
alk. 219 €
Aqua Rodos Classic 60 cm valk peilikaappi
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pesualtaat-ja-kaapistot/praustuvas-lapeyre-lima-noir-120/13837908
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.