Ariete 00P275700AR0, varsi-imuri
Ariete 00P275700AR0, varsi-imuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 101,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pölynimuriharja Ariete 2757Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 101,51 € | 111,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Varsi-imuri 22V 120W ArieteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 129,90 € | 135,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete ladattava varsi-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
139,00 € | 144,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ariete – Varsi-imuri, punainen, Harjallinen (00P275700AR0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 140,90 € | 145,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
101,51 €
129,90 €
139,00 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 145,80 €
140,90 €
Ariete 00P275700AR0, varsi-imuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8003705119246 |
Valmistaja | Ariete |
Mitat | 2,15 |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 1 l |
Teho | 120 W |
Tyyppi | Pölynimuri |
Hintakehitys
Korkein hinta
140,90 €
Keskihinta
127,83 €
Alin hinta
101,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.