DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 121,84 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCF922N-XJ iskevä jakoavainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 121,84 € | 131,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt LANGATON AVAIMENKIRISTIN DCF922N-XJ 18VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 164,18 € | 164,18 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Impact wrench 18V DCF922N DEWALTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 167,57 € | 167,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskuavain 18V DCF922N DEWALTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 172,57 € | 177,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XRDCF922N Cordless Impact Wrench 18V 1/2 inchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 200,00 € | 200,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Iskumutterinväännin DeWalt DCF922N; 18 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 251,00 € | 251,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 131,74 €
121,84 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 164,18 €
164,18 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 167,57 €
167,57 €
172,57 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 200,00 €
200,00 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 251,00 €
251,00 €
DeWalt DCF922N 18V 1/2", iskevä akkumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.dewalt.co.uk/products/dcf922n--spyro-1-2-detent |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Paino | 1,1 kg |
Pituus | 125 mm |
Nopeus | 2 500 rpm |
Maksimi vääntö | 406 Nm |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Iskuluku | 3 600 min-1 |
EAN-koodi | 5035048743812 |
Hintakehitys
Korkein hinta
251,00 €
Keskihinta
179,53 €
Alin hinta
121,84 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.