Einhell Akkukonesarja TE-TK 18/2 Li (4257240) 18V 1x4,0Ah, TE-CD 18/40 Li + TC-AG 18/115 Li + laukku
Einhell Akkukonesarja TE-TK 18/2 Li (4257240) 18V 1x4,0Ah, TE-CD 18/40 Li + TC-AG 18/115 Li + laukku osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Nettimyynti.fi hintaan 139,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkukonesetti Einhell TE-TK 18/2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 139,90 € | 145,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Einhell Teho Työkalu Kit TE-TK 18/2 Li Kit (CD+AG)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 169,82 € | 169,82 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Einhell Pxc TE-TK 18/2 Li Kit (CD+AG) akkukonesettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,90 € | 304,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,80 €
139,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,82 €
169,82 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 304,80 €
299,90 €
Einhell Akkukonesarja TE-TK 18/2 Li (4257240) 18V 1x4,0Ah, TE-CD 18/40 Li + TC-AG 18/115 Li + laukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Einhell |
Valmistajan tuotesivu | https://www.einhell.fr/en/p/4257240-te-tk-18-2-li-kit-cd-ag/ |
Akun jännite | 18 V |
EAN-koodi | 4006825661842 |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,90 €
Keskihinta
203,21 €
Alin hinta
139,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.