Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 83,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHP487Z iskuporakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 83,01 € | 92,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iskupora / ruuvinväännin Makita DHP487Z; 18 V; (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 120,31 € | 120,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DHP487Z Battery Impact DrillNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 133,15 € | 133,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHP487Z 18V iskevä akkuporakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
83,01 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 120,31 €
120,31 €
133,15 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
Makita DHP487Z LXT 18V, akkuiskupora /-ruuvinväännin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381740333 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
121,37 €
Alin hinta
83,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.