Makita DHR202Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Makita DHR202Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia) osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 128,13 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DHR202Z poravasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 128,13 € | 138,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Langaton iskuporakone 18.0V - DHR202ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 162,38 € | 162,38 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DHR202Z 18V SDS-Plus akkuporavasara runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Poravasara Makita DHR202Z; 18 V; 1,9 J; SDS-plus (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 193,00 € | 193,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
128,13 €
162,38 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,00 €
193,00 €
Makita DHR202Z LXT 18V, akkuporavasara (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381658119 |
Valmistaja | Makita |
Nopeus | 1 100 rpm |
Iskuluku | 4 000 min-1 |
Mitat | |
Pituus | 358 mm |
Leveys | 84 mm |
Korkeus | 259 mm |
Paino | 4 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dhr202z.html |
Iskuvoima | 2 J |
Akun jännite | 18 V |
Pikaistukka | On |
Poraistukan koko | 10 mm |
Säädettava kierrosluku | On |
Työvalo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
193,00 €
Keskihinta
168,13 €
Alin hinta
128,13 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.