Intel Xeon Kulta 5220R / 2.2 GHz processor CPU - 24 ydintä - 2.2 GHz - Intel LGA3647 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
HP Intel Xeon Kulta 6230 / 2.1 GHz processor CPU - 20 ydintä 2.1 GHz -
Intel Ydin i3-9100 tarjotin CPU - 4 ydintä - 3.6 GHz - Intel LGA1151 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
Intel Core i7-14700 Raptor Lake-S - Tray CPU - 20 ydintä - 2.1 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
Intel Core i5-14400F Raptor Lake-S - Tray CPU - 10 ydintä - 2.5 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
Intel Core i5-14400 Raptor Lake-S - Tray CPU - 10 ydintä - 2.5 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Prosessorit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Samankaltaisia tuotteita
-
HP Intel Xeon Kulta 6230 / 2.1 GHz processor CPU - 20 ydintä 2.1 GHz -
-
Intel Ydin i3-9100 tarjotin CPU - 4 ydintä - 3.6 GHz - Intel LGA1151 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Core i7-14700 Raptor Lake-S - Tray CPU - 20 ydintä - 2.1 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Core i5-14400F Raptor Lake-S - Tray CPU - 10 ydintä - 2.5 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Core i5-14400 Raptor Lake-S - Tray CPU - 10 ydintä - 2.5 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Core i3-14100F Raptor Lake-S - Tray CPU - 4 ydintä - 3.5 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Core i3 10100E / 3.2 GHz processor - OEM CPU - 4 ydintä - 3.2 GHz - Intel LGA1200 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Xeon W-1290E / 3.5 GHz processor CPU - 10 ydintä - 3.5 GHz - Intel LGA1200 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Xeon Kulta 5220R / 2.2 GHz processor CPU - 24 ydintä - 2.2 GHz - Intel LGA3647 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Xeon Gold 5423N / 2.1 GHz processor - OEM CPU - 20 ydintä - 2.1 GHz - Intel FCLGA4677 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Xeon Gold 5433N / 2.3 GHz processor - OEM CPU - 20 ydintä - 2.3 GHz - Intel FCLGA4677 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Xeon Silver 4108 - Tray CPU - 8 ydintä - 1.8 GHz - Intel LGA3647 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Core i3-14100 Raptor Lake-S - Tray CPU - 4 ydintä - 3.5 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Core i5-14500 Raptor Lake-S - Tray CPU - 14 ydintä - 2.6 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Core i7-14700F Raptor Lake-S - Tray CPU - 20 ydintä - 2.1 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Xeon Platinum 8593Q / 2.2 GHz processor - OEM CPU - 64 ydintä - 2.2 GHz - Intel FCLGA4677 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
Intel Xeon Silver 4514Y / 2 GHz processor - Box CPU - 16 ydintä - 2 GHz - Intel FCLGA4677 - Intel Boxed (sis. jäähdyttimen)
-
Intel Xeon Bronze 3508U / 2.1 GHz processor - Box CPU - 8 ydintä - 2.1 GHz - Intel LGA3647 - Intel Boxed (sis. jäähdyttimen)
Katsotuimmat Prosessorit
-
alk. 86 €
AMD Ryzen 5 3600, prosessori
-
alk. 180 €
HP Intel Pentium III -prosessori CPU - 1.4 GHz - Intel 370 -
-
alk. 137 €
AMD Ryzen 5 5600G / 3.9 GHz processor - OEM CPU - 6 ydintä - 3.9 GHz - AMD AM4 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
alk. 1927 €
Lenovo Intel Xeon Hopea 4210 / 2.2 GHz processor CPU - 10 ydintä - 2.2 GHz
-
alk. 1771 €
AMD Ryzen Threadripper 3960X - Tray CPU - 24 ydintä - 3.8 GHz - AMD sTRX4 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
alk. 2236 €
Hewlett Packard Enterprise AMD EPYC 7443P / 2,85 GHz prosessori CPU - 24 ydintä - 2.85 GHz, Prosessorit
-
alk. 3605 €
HP Intel Xeon Gold 5220R / 2.2 GHz processor CPU - 24 ydintä - 2.2 GHz
-
alk. 7753 €
HP Intel Xeon Gold 6246R / 3.4 GHz processor CPU - 16 ydintä - 3.4 GHz
-
alk. 5868 €
HP Intel Xeon Gold 6242R / 3.1 GHz processor CPU - 20 ydintä - 3.1 GHz
-
alk. 86 €
AMD Athlon 3000G - Tray CPU - 2 ydintä - 3.5 GHz - AMD AM4 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
alk. 1790 €
AMD Ryzen Threadripper 3960X CPU - 24 ydintä - 3.8 GHz - AMD sTRX4 - AMD Boxed (ilman jäähdytintä)
-
alk. 764 €
Intel Core i9-14900KS Raptor Lake-S - Tray CPU - 24 ydintä - 3.2 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
alk. 501 €
Intel Xeon E-2434 / 3.4 GHz processor - OEM CPU - 4 ydintä - 3.4 GHz - Intel LGA1700 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
alk. 23133 €
HP AMD EPYC 7H12 / 2.6 GHz -prosessori CPU - 64 ydintä 2.6 GHz -
-
alk. 1274 €
Intel Core i7-6900K Broadwell-E CPU - 8 ydintä - 3.2 GHz - Intel LGA2011-V3 - Intel Boxed (jäähdyttimen kanssa)
-
alk. 393 €
AMD Ryzen 7 7700X - Tray CPU - 8 ydintä - 4.5 GHz - AMD AM5 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
alk. 750 €
Intel Core i9-14900KS Raptor Lake-S CPU - 24 ydintä - 3.2 GHz - Intel LGA1700 - Intel Boxed (ilman jäähdytintä)
-
alk. 6047 €
HP AMD EPYC 7542 / 2.9 GHz processor CPU - 32 ydintä 2.9 GHz - AMD SP3 -
Prosessoritarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 150 €
Phanteks Glacier One 240MP, nestejäähdytysjärjestelmä
-
alk. 70 €
Arctic Liquid Freezer III 280 - Black - CPU Vesijäähdytys - Max 23 dBA
-
alk. 108 €
Enermax LIQMAXFLO SR ELC-LMF360-SF - processor liquid cooling system - ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 136 €
Alphacool Eisbaer 240 CPU - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 52 €
DeepCool AK500 DIGITAL - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 128 €
Fujitsu Jäähdytyspaketti toiselle CPU:lle - prosessorin jäähdytin - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 110 €
DeepCool ASSASSIN 4S White - CPU-ilmanjäähdytin - Max 29 dBA
-
alk. 34 €
ICEberg IceSleet G4 Silent - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 177 €
GIGABYTE AORUS WATERFORCE II 360 ICE - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 43 €
DeepCool AK400 DIGITAL WH - CPU-ilmanjäähdytin
-
alk. 30 €
DeepCool AG400 WH ARGB - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
-
alk. 93 €
DeepCool LD240 - CPU Vesijäähdytys - Max 38 dBA
-
alk. 107 €
DeepCool LD360 - CPU Vesijäähdytys - Max 29 dBA
-
alk. 10 €
Thermaltake TG-4 - Lämpötahna
-
alk. 96 €
Xilence LQ360G.W.ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 111 €
Xilence Performance X Series LiQuRizer LQ360PRO.ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 91 €
Xilence LQ360G.ARGB - CPU Vesijäähdytys
-
alk. 109 €
Noctua NH-D9 DX-3647 4U - CPU-ilmanjäähdytin - Max 31 dBA
Intel Xeon Kulta 5220R / 2.2 GHz processor CPU - 24 ydintä - 2.2 GHz - Intel LGA3647 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0675901818445 |
Valmistaja | Intel |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 86 €
AMD Ryzen 5 3600, prosessori
-
alk. 180 €
HP Intel Pentium III -prosessori CPU - 1.4 GHz - Intel 370 -
-
alk. 137 €
AMD Ryzen 5 5600G / 3.9 GHz processor - OEM CPU - 6 ydintä - 3.9 GHz - AMD AM4 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
alk. 1927 €
Lenovo Intel Xeon Hopea 4210 / 2.2 GHz processor CPU - 10 ydintä - 2.2 GHz
-
alk. 1771 €
AMD Ryzen Threadripper 3960X - Tray CPU - 24 ydintä - 3.8 GHz - AMD sTRX4 - Bulk (Ilman jäähdytintä)
-
alk. 2236 €
Hewlett Packard Enterprise AMD EPYC 7443P / 2,85 GHz prosessori CPU - 24 ydintä - 2.85 GHz, Prosessorit
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/prosessorit/intel-xeon-kulta-5220r-22-ghz-processor-cpu-24-ydinta-22-ghz-intel-lga3647-bulk-ilman-jaahdytinta/13845137
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.