Best Barf pakastekuivattu naudan kieli, 100 g
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Best Barf 100 g Poron maksa koiran herkku
Best Barf kylmäkuivattua karitsaa, 1 kg
Best Friend Natural Bites 150 g kanaherkku Mix koiran herkku
Best Barf 100 g Ankan sydän koiran herkku
Best Barf 100 g Broileri kivipiira koiran herkku
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ruoat ja herkut koirille ▸
Päivän tarjoukset
-
-5 %
194,99 €
Samsung Galaxy Watch 4 44mm Bluetooth, älykello
-
-10 %
35,90 €
EMS Foot Massager, jalkahierontalaite
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Nintendo Switch -peli
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Ruoat ja herkut koirille
-
alk. 58 €
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg, koiranruoka
-
alk. 73 €
11kg HA Hypoallergenic Purina Pro Plan Veterinary Diets koiranruoka
-
alk. 73 €
Optimanova dog digestive mini rabbit & potato grain free 8 kg koiran kuivaruoka
-
alk. 70 €
Golden Eagle Holistic Chicken Formula, 12 kg, koiranruoka
-
alk. 14 €
12x100g Royal Canin Veterinary Canine Urinary Moderate Calorie koiran märkäruoka
-
alk. 58 €
Royal Canin Mini Adult 8+, Senior, Pieni (5 - 10 kg), Siipikarja, Riisi, Vihannes, 8 kg, koiranruoka
-
alk. 120 €
Acana Classic Red - 14.5
-
alk. 7,50 €
HauHau Champion, täysravinto 15 kg, koiranruoka
-
alk. 113 €
Specific Dog CDD HY- Food Allergen Management - 12 kg, koiranruoka
-
alk. 37 €
12x400g Adult hevonen & kana Pure Nature koiran märkäruoka
-
alk. 16 €
Best Barf pakastekuivattu naudan kieli, 100 g
-
alk. 62 €
Eukanuba SENIOR, Adult, Kana, 15 kg, koiranruoka
-
alk. 76 €
Arion Original Adult Medium Lammas & Riisi, 12 kg -koiranruoka
-
alk. 37 €
Curver hopea 12 kg kuivaruoka-astia, koiranruoka
-
alk. 42 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
alk. 61 €
Eukanuba Adult Working & Endurance 15 kg, koiranruoka
-
alk. 62 €
Eukanuba Puppy Large Breed - 15 kg, koiranruoka
-
alk. 42 €
2x3,5kg Mini Ageing 12+ Royal Canin Koiranruoka
Best Barf pakastekuivattu naudan kieli, 100 g
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4745010124631 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 58 €
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg, koiranruoka
-
alk. 73 €
11kg HA Hypoallergenic Purina Pro Plan Veterinary Diets koiranruoka
-
alk. 73 €
Optimanova dog digestive mini rabbit & potato grain free 8 kg koiran kuivaruoka
-
alk. 70 €
Golden Eagle Holistic Chicken Formula, 12 kg, koiranruoka
-
alk. 14 €
12x100g Royal Canin Veterinary Canine Urinary Moderate Calorie koiran märkäruoka
-
alk. 58 €
Royal Canin Mini Adult 8+, Senior, Pieni (5 - 10 kg), Siipikarja, Riisi, Vihannes, 8 kg, koiranruoka
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ruoat-ja-herkut-koirille/best-barf-pakastekuivattu-naudan-kieli-100-g/13095893
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.