AL-KO Silver 468 P-A Bio, ruohonleikkuri
AL-KO Silver 468 P-A Bio, ruohonleikkuri osastosta Ruohonleikkurit ja puutarhatraktorit nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 312,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO Silver 468 B-A Bio RuohonleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 312,50 € | 322,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Sylinterileikkuri Silver 468 P-A - ruohonleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 380,07 € | 380,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ruohonleikkuri Silver 468 P-A, AL-KONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 595 € | 595 € | Katso tuotetta ▸ |
312,50 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 380,07 €
380,07 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 595 €
595 €
AL-KO Silver 468 P-A Bio, ruohonleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003718355154 |
Teho | 2 000 W |
Nopeus | 2 850 rpm |
Mitat | 22,6 |
Valmistaja | AL-KO Gardentech |
Valmistajan tuotesivu | http://www.al-ko.com/shop/de/benzinrasenmaher-al-ko-silver-468-p-a-bio.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
595 €
Keskihinta
429,19 €
Alin hinta
312,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.