Hiova katkaisulaikka 3M Cubitron 3 A60 S BF; 125x1 mm
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Hiova katkaisulaikka Milwaukee 4932464717; 76x1 mm; 5 kpl; metallille
Hiova katkaisulaikka 3M Cubitron 3 A60 S BF; 125x1 mm
Hiova katkaisulaikka Pferd SGP CeramicsSteel; 125x1,6x22,23 mm, Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet
Hiova katkaisulaikka Pferd SG Steel; 230x1,9x22,23 mm
Hiova katkaisulaikka Pferd PSF Steelox; 230x2,5x22,23 mm, Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
Samankaltaisia tuotteita
-
Hiova katkaisulaikka Milwaukee 4932464717; 76x1 mm; 5 kpl; metallille
-
Hiova katkaisulaikka 3M Cubitron 3 A60 S BF; 125x1 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd SGP CeramicsSteel; 125x1,6x22,23 mm, Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet
-
Hiova katkaisulaikka Pferd SG Steel; 230x1,9x22,23 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd PSF Steelox; 230x2,5x22,23 mm, Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet
-
Hiova katkaisulaikka Pferd Chop Steel L SG HD Steel; 350x3x25,4 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd PSF Steel; 230x3x22,23 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd Chop Steel K SG; 400x3,8x32 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd PSF Alu+Stone; 230x3,2x22,23 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd SG Alu; 125x2,4x22,23 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd SG Steelox; 125x2,4x22,23 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd EHT; 350 mm; metalille
-
Hiova katkaisulaikka Pferd EHT; 180 mm; metalille
-
Hiova katkaisulaikka Pferd EHT; 150 mm; metalille, Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet
-
Hiova katkaisulaikka Pferd L SG CHOP HD STEEL; 350 mm; metalille
-
Hiova katkaisulaikka Pferd SG Alu EHT; 230x1,9x22,23 mm
-
Hiova katkaisulaikka PFERD SG STEELOX; 125x3,2 mm
-
Hiova katkaisulaikka Pferd Q SG Rail; 350x3,8x25,4 mm
Katsotuimmat Sähkö- ja akkutyökalujen tarvikkeet
-
alk. 33 €
Makita DC18RC LXT 18V (195584-2), latauslaite Li-ion 14.4V ja 18V
-
alk. 58 €
DeWalt DCB184-XJ XR 18V 5,0Ah Li-ion, työkaluakku
-
alk. 65 €
Makita BL1860B (197422-4) LXT 18V 6,0Ah Li-ion, työkaluakku
-
alk. 35 €
Einhell PXC Plus 18V 5,2Ah (4511437), työkaluakku
-
alk. 59 €
Makita E-06270 Pora ja ruuvikärkisarja 212 osaa
-
alk. 34 €
Ratchet Driver -Räikkäväännin vaihtokärjille, Leatherman
-
alk. 49 €
Dewalt DT99567
-
alk. 78 €
Makita DC18RD LXT 18V (196933-6), latauslaite Li-ion 14.4V ja 18V
-
alk. 53 €
Skil 3116 AA 20V 1x2,0Ah, työkaluakku ja laturi
-
alk. 22 €
Makita DC18SD 9,6V-18V (194533-6), latauslaite
-
alk. 91 €
Akku DeWalt Powerstack DCBP518; 18 V; 5,0 Ah; Li-ion
-
alk. 14 €
Pyöreä nylon-harja Yato YT-47787; 125 mm
-
alk. 27 €
Einhell Power X-Change Starter Kit (4512097) 18V 2,5Ah Li-ion, työkaluakku ja -laturi
-
alk. 104 €
Work Sharp Ken Onion BGA teroittimen lisävaruste
-
alk. 88 €
Einhell TC-MX 1400-2 E (4258550) 1400W, maalin- ja laastinsekoitin
-
alk. 79 €
Makita BL1850B (197282-4) LXT 18V 5Ah, työkaluakku
-
alk. 53 €
Suutin Wagner HEA Control Pro 311
-
alk. 8,61 €
Bosch 32-piece screwdriver bit set
Hiova katkaisulaikka 3M Cubitron 3 A60 S BF; 125x1 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | 3M |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 33 €
Makita DC18RC LXT 18V (195584-2), latauslaite Li-ion 14.4V ja 18V
-
alk. 58 €
DeWalt DCB184-XJ XR 18V 5,0Ah Li-ion, työkaluakku
-
alk. 65 €
Makita BL1860B (197422-4) LXT 18V 6,0Ah Li-ion, työkaluakku
-
alk. 35 €
Einhell PXC Plus 18V 5,2Ah (4511437), työkaluakku
-
alk. 59 €
Makita E-06270 Pora ja ruuvikärkisarja 212 osaa
-
alk. 34 €
Ratchet Driver -Räikkäväännin vaihtokärjille, Leatherman
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sahko-ja-akkutyokalujen-tarvikkeet/hiova-katkaisulaikka-3m-cubitron-3-a60-s-bf-125x1-mm/13979842
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.