Makita DJV180Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DJV180Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 181,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita 18V langaton pistosaha - djv180zNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 181,98 € | 181,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkupistosaha Makita DJV180Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 191,05 € | 191,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DJV180Z 18V akkupistosaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
225,00 € | 229,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DJV180Z Pistosaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 245,90 € | 247,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
181,98 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 191,05 €
191,05 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 229,90 €
225,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 247,89 €
245,90 €
Makita DJV180Z LXT 18V, akkupistosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381662710 |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Pituus | 257 mm |
Leveys | 73 mm |
Korkeus | 208 mm |
Paino | 2,8 kg |
Valmistajan tuotesivu | http://www.makita.fi/tool/15213/DJV180Z.html |
Iskuluku | 2 600 min-1 |
Työvalo | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
245,90 €
Keskihinta
210,98 €
Alin hinta
181,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.