Nikon Speedlight SB-500, lisäsalama
Nikon Speedlight SB-500, lisäsalama osastosta Salamat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 249,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nikon SB-500 salamalaite ja kuvausvaloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 249,99 € | 254,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nikon Speedlight Sb-500Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 254,82 € | 260,81 € | Katso tuotetta ▸ |
249,99 €
254,82 €
Nikon Speedlight SB-500, lisäsalama
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nikon, Franke |
Mitat | |
Korkeus | 114,5 mm |
Paino | 273 g |
Pituus | 70,8 mm |
Ohjeluku | 50 |
Orjatoiminto | On |
Salamavalotustavat | i-TTL |
Valmistajan tuotesivu | http://www.nikon.fi/fi_FI/product/speedlights/speedlight-sb-500 |
EAN-koodi | 7612210053863 |
Hintakehitys
Korkein hinta
254,82 €
Keskihinta
252,41 €
Alin hinta
249,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.