vidaXL Ikäihmisten sänky päädyllä 160x200 cm täysi puu
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
vidaXL Sängynrunko päädyllä musta 200x200 cm täysi mänty
vidaXL Sängynrunko päätylevyllä musta täysi mänty 200 x 200 cm
vidaXL Sängynrunko päädyllä hunajanruskea 200x200 cm täysi mänty
vidaXL Sängynrunko sängynpäädyllä musta 90x200 cm täysi mänty
vidaXL Sängynrunko päädyllä harmaa 200x200 cm täysi mänty
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sängyt ja patjat ▸
Päivän tarjoukset
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-25 %
899,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/256GB, älypuhelin
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
Samankaltaisia tuotteita
-
vidaXL Sängynrunko päädyllä musta 200x200 cm täysi mänty
-
vidaXL Sängynrunko päätylevyllä musta täysi mänty 200 x 200 cm
-
vidaXL Sängynrunko päädyllä hunajanruskea 200x200 cm täysi mänty
-
vidaXL Sängynrunko sängynpäädyllä musta 90x200 cm täysi mänty
-
vidaXL Sängynrunko päädyllä harmaa 200x200 cm täysi mänty
-
vidaXL Sängynrunko sängynpäädyllä 90x200 cm täysi mänty
-
vidaXL Sängynrunko sängynpäädyllä valkoinen 90x200 cm täysi mänty
-
vidaXL Sängynrunko päätylevyllä hunajanruskea täysi mänty 200x200 cm
-
vidaXL Sängynrunko päädyllä harmaa 180x200 cm mänty 6FT Super King
-
vidaXL Sängynrunko päätylevyllä musta 90x200 cm täysi mänty
-
vidaXL Sängynrunko päätylevyllä täysi mänty 200x200 cm
-
vidaXL Sängynrunko päätylevyllä valkoinen täysi mänty 200x200 cm
-
vidaXL Sängynrunko päädyllä valkoinen 180x200 cm mänty 6FT Super King
-
vidaXL Sängynrunko päätylevyllä harmaa täysi mänty 200x200 cm
-
vidaXL Sängynpääty säilytystilalla valkoinen 200x19x103,5 cm
-
vidaXL Sängynpääty säilytystilalla ruskea tammi 220x19x103,5 cm
-
vidaXL Puutarhan päivävuode 200x65 cm täysi akasiapuu
-
vidaXL Sängynpääty valkoinen 138,5x3x81 cm täysi mänty
Katsotuimmat Sängyt ja patjat
-
alk. 370 €
Beliani Glee - muistivaahtopatja kova 160 x 200 cm
-
alk. 255 €
Huippukaluste Nukkumatti parvisänky 80x200cm
-
alk. 364 €
NORE CLP 140x200 cm, Sänky jalustalla valkoinen
-
alk. 119 €
Sijauspatja Latex Natura, 180x200cm
-
alk. 170 €
Sijauspatja 160x200cm, valkoinen, Sängyt ja patjat
-
alk. 91 €
Sijauspatja 180x200 cm
-
alk. 193 €
Sänky Piccolo Due, 90x45 cm, tammen väri
-
alk. 249 €
Sijauspatja HARMONY LATEX 160x200cm, vaahtomuovia 5cm
-
alk. 119 €
Patja Ares 90x200cm
-
alk. 433 €
Home4you Emilia, sänky 180 x 200 cm
-
alk. 106 €
Sijauspatja Topper HR, 160x200 cm, valkoinen
-
alk. 178 €
Sijauspatja Fey Standart Top HR-3, 160x200 cm, valkoinen
-
alk. 201 €
Sijauspatja Fey Standart Top HR-3, 180x200 cm
-
alk. 388 €
Luca sänky, 180x200 cm, harmaa
-
alk. 117 €
Sijauspatja Pokar, 180x200 cm
-
alk. 219 €
FEY Topper VT 73 -petauspatja, 80 x 200 cm, h: 6 cm
-
alk. 1187 €
Nore Aderito, sänky 180 x 200 cm
-
alk. 109 €
vidaXL Sängynpääty säilytystilalla Sonoma-tammi 140x18,5x104,5 cm
Lakanat ja tyynyliinat -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 89 €
Marimekko Räsymatto, pussilakana 150 x 210 cm
-
alk. 40 €
Luhta Home Heinä pussilakanasetti
-
alk. 109 €
Marimekko Unikko, pussilakana 150 x 210 cm
-
alk. 218 €
Sijauspatja FEY Standart Top-P3, 180x190 cm
-
alk. 21 €
Marimekko Räsymatto, tyynyliina 50 x 60 cm
-
alk. 15 €
Tyynyliina Bambu 60x40cm
-
alk. 145 €
Marimekko Unikko, pussilakana 220 x 240 cm
-
alk. 95 €
Marimekko Tiiliskivi, pussilakana 150 x 210 cm
-
alk. 60 €
Casa Stockmann Podar-satiinipussilakana
-
alk. 7,90 €
Villa Stockmann Suite-tyynyliina
-
alk. 30 €
Villa Stockmann Suite, aluslakana 260 x 260 cm
-
alk. 5,90 €
Casa Stockmann Fondo-tyynyliina
-
alk. 20 €
Villa Stockmann Suite- muotoonommeltu aluslakana
-
alk. 15 €
Casa Stockmann Fondo- muotoonommeltu aluslakana
-
alk. 21 €
OYOY Chess tyynynpäällinen pitkä 58x60 cm Clay
-
alk. 21 €
OYOY Chess tyynynpäällinen 48x48 cm Clay
-
alk. 45 €
Marimekko Unikko tyynynpäällinen polyesteriä 50x50 cm Cotton-orange-green
-
alk. 25 €
Arvidssons Textil Kiwi tyynynpäällinen 47x47 cm Keltainen-oranssi
vidaXL Ikäihmisten sänky päädyllä 160x200 cm täysi puu
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8720845407261 |
Valmistaja | vidaXL |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 370 €
Beliani Glee - muistivaahtopatja kova 160 x 200 cm
-
alk. 255 €
Huippukaluste Nukkumatti parvisänky 80x200cm
-
alk. 364 €
NORE CLP 140x200 cm, Sänky jalustalla valkoinen
-
alk. 119 €
Sijauspatja Latex Natura, 180x200cm
-
alk. 170 €
Sijauspatja 160x200cm, valkoinen, Sängyt ja patjat
-
alk. 91 €
Sijauspatja 180x200 cm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sangyt-ja-patjat/vidaxl-ikaihmisten-sanky-paadylla-160x200-cm-taysi-puu/13899634
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.