Philips PerfectCare 7000 Series PSG7140/70, silityskeskus
Philips PerfectCare 7000 Series PSG7140/70, silityskeskus osastosta Silitysraudat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 274,93 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips höyrysilitysrauta PerfectCare 7000 Sarja PSG7140 - steam generator iron - sole plate: SteamGlide EliteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 274,93 € | 274,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Silitysjärjestelmä Philips PerfectCare 7000 PSG7140/70Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-16 työpäivät | 323,99 € | 328,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 274,93 €
274,93 €
Toimitusaika 9-16 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 328,89 €
323,99 €
Philips PerfectCare 7000 Series PSG7140/70, silityskeskus
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8720389001734 |
Valmistaja | Philips |
Mitat | 3,85 |
Tekniset tiedot | |
Höyryteho | 120 g/min |
Höyrysuihku | 600 g/min |
Johdon pituus | 1,65 m |
Kalkinpoistomekanismi | On |
Silitysraudan pohja | SteamGlide Elite |
Teho | 2 100 W |
Vesisäiliön tilavuus | 1 800 ml |
Valmistajan tuotesivu | https://www.philips.de/c-p/PSG7140_70/perfectcare-7000-series-dampfbuegelstation |
Hintakehitys
Korkein hinta
323,99 €
Keskihinta
299,46 €
Alin hinta
274,93 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.