Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 128GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 128GB, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 379,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung Galaxy Tab A9+ 5G tabletti 8/128 GB (grafiitti)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 379,00 € | 383,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9+ 5g 11"" 128gb 8gb LaivastonsininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 385,02 € | 385,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9+ 5g 11"" 128gb 8gb GrafiittiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 385,02 € | 385,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A9+ 5g 11"" 128gb 8gb HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 391,22 € | 391,22 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 383,90 €
379,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 385,02 €
385,02 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 385,02 €
385,02 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 391,22 €
391,22 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 128GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 11 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 200 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 920 px |
Tyyppi | TFT |
Valmistaja | Samsung |
Mitat | |
Pituus | 257,1 mm |
Leveys | 168,7 mm |
Paksuus | 6,9 mm |
Paino | 491 g |
Akku | 7 040 mAh |
Kamera | 8 Mpx |
Kiintolevy | 128 Gt |
Lisäkamera | Etukamera 5MP |
Muistikortinlukija | |
Muistikortti | microSD |
Laajennettavissa | 1 000 Gt |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.1 |
WLAN | v. WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
USB | On |
3G | On |
4G | On |
5G | On |
GPS | On |
Muisti | 8 |
EAN-koodi | 8806095360690, 8806095360713, 8806095360683, 8806095306155 |
Hintakehitys
Korkein hinta
391,22 €
Keskihinta
385,07 €
Alin hinta
379,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.