Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi + 5G, 1 Tt, tabletti
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi + 5G, 1 Tt, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 2 099 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 5g 14.6"" Snapdragon 8 Gen 2 1,000gb 16gb BeigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 2 099 € | 2 099 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 5g 14.6"" Snapdragon 8 Gen 2 1,000gb 16gb GrafiittiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 2 099 € | 2 099 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 5G 1TB/16GB - GraphiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 2 099 € | 2 099 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 5G 1TB/16GB - BeigeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 2 099 € | 2 099 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 099 €
2 099 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 099 €
2 099 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 099 €
2 099 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 099 €
2 099 €
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra 14,6", WiFi + 5G, 1 Tt, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 14,6 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 960 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 848 px |
Tyyppi | Dynamic AMOLED 2X |
Mitat | |
Pituus | 208,6 mm |
Leveys | 326,4 mm |
Paksuus | 5,5 mm |
Paino | 737 g |
Akku | |
Maksimi | 11 200 mAh |
Tyyppi | Litium-ioni |
Kamera | 13 Mpx |
Päänäyttö | 14,6 tuumaa |
Kiintolevy | 1 000 Gt |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. Bluetooth 5.3 |
USB | On |
3G | On |
4G | On |
5G | On |
EAN-koodi | 8806095079714, 8806095089836 |
Valmistaja | Samsung |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 099 €
Keskihinta
2 099 €
Alin hinta
2 099 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.