Samsung TQ55QN85DBT (55"), QLED-televisio
Samsung TQ55QN85DBT (55"), QLED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 1 299 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung 55"" QN85D 4K Neo QLED älytelevisio (2024)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 299 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 55"" 4K Neo QLED Smart TV (2024). HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 399 € | 1 403 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung QN85D 55 tuumainen NEO QLED (2024) Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 399 € | 1 412 € | Katso tuotetta ▸ |
1 299 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 403 €
1 399 €
Samsung TQ55QN85DBT (55"), QLED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 65 tuumaa |
Halkaisija | 163 cm |
Paneelin tyyppi | LED |
Kirkkaus | 1 500 cd/m2 |
Valmistaja | Samsung |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
VESA-kiinnitys | |
Korkeus | 200 mm |
Leveys | 200 mm |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
VESA-yhteensopiva | On |
Picture in Picture (PiP) | On |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 4 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Elektroninen ohjelmaopas (EPG) | On |
Takuu | 24 kk |
Lapsilukko | On |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
WiFi | On |
EAN-koodi | 8806095539287 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 399 €
Keskihinta
1 366 €
Alin hinta
1 299 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.