Samsung TQ65QN85DBT (65"), QLED-televisio
Samsung TQ65QN85DBT (65"), QLED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Elisan verkkokauppa hintaan 1 799 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung 65"" 4K Neo QLED Smart TV (2024). HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 1 799 € | 1 803 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung QN85D 65 tuumainen NEO QLED (2024) Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 799 € | 1 812 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung 65"" QN85D 4K Neo QLED älytelevisio (2024)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 1 799 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 803 €
1 799 €
Samsung TQ65QN85DBT (65"), QLED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 65 tuumaa |
Halkaisija | 163 cm |
Paneelin tyyppi | LED |
Kirkkaus | 1 500 cd/m2 |
Valmistaja | Samsung |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
VESA-kiinnitys | |
Korkeus | 300 mm |
Leveys | 400 mm |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
VESA-yhteensopiva | On |
Picture in Picture (PiP) | On |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 4 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Elektroninen ohjelmaopas (EPG) | On |
Takuu | 24 kk |
Lapsilukko | On |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
WiFi | On |
EAN-koodi | 8806095539294 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 799 €
Keskihinta
1 799 €
Alin hinta
1 799 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.