Chic Home Linette työpöytä hyllyköllä 120x60xK75 cm, tummanruskea/valkoinen
Chic Home Linette työpöytä hyllyköllä 120x60xK75 cm, tummanruskea/valkoinen osastosta Työpöydät nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 131,92 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lima - pähkinä, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16-30 työpäivät | 131,92 € | 201,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chic home collection linette työpöytä hyllyköllä 120x60xk75 cm, ruskea/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 154,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Chic Home Linette työpöytä hyllyköllä 120x60xK75 cm, tummanruskea/valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-22 päivää | 149,00 € | 156,90 € | Katso tuotetta ▸ |
131,92 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 154,90 €
149,00 €
Toimitusaika 4-22 päivää
Hinta toimituskuluineen 156,90 €
149,00 €
Chic Home Linette työpöytä hyllyköllä 120x60xK75 cm, tummanruskea/valkoinen
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8683342169912 |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
143,31 €
Alin hinta
131,92 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.