Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/s
Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/s osastosta USB-muistit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 11,21 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SanDisk Ultra Eco - 64GB - USB-tikkuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 11,21 € | 17,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SANDISK – Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/s (SDCZ96-064G-G46)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 13,60 € | 18,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sandisk Ultra Eco USB 3.2 64GB Flash-muistiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 työpäivät | 18,77 € | 28,76 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sandisk Muistitikku 128GB ULTRA ECONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 29,95 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
11,21 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,50 €
13,60 €
Toimitusaika 6-7 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 28,76 €
18,77 €
29,95 €
Ultra Eco USB 3.2 Gen 1 64GB 100MB/s
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0619659196097 |
Valmistaja | Sandisk |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,95 €
Keskihinta
18,38 €
Alin hinta
11,21 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.