Ooni Dual Platform Digital Scales, tarkkuusvaaka
Ooni Dual Platform Digital Scales, tarkkuusvaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 48,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ooni Dual Alusta Digital ScaleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 48,65 € | 55,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ooni TuplakeittiövaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 50,00 € | 55,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OONI DUAL PLATFORM DIGITAALINEN VAAKANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 59,00 € | 63,70 € | Katso tuotetta ▸ |
48,65 €
50,00 €
59,00 €
Ooni Dual Platform Digital Scales, tarkkuusvaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ooni |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.ooni.com/products/ooni-dual-platform-digital-scales |
EAN-koodi | 5060568342863 |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,00 €
Keskihinta
52,55 €
Alin hinta
48,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.