Flexi New Comfort S, 5 m, sininen
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Taskulamppu Flexi LED -valaistusjärjestelmän hihnaan, vaaleanharmaa
S-M: pituus 47 cm flexi jousto-osa koirille
8m flexi Giant XL -koiran talutushihna
flexi New Neon nauhatalutin M, 5m pinkki
flexi New Classic nauhatalutin L sininen, 8 m
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Vaatteet, pannat, hihnat ja kuonokopat koirille ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-8 %
22,99 €
PowerBank 20000 mAh, varavirtalähde/lisäakku
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
-
-12 %
149,00 €
Fitbit Charge 6, aktiivisuusranneke
Samankaltaisia tuotteita
-
Taskulamppu Flexi LED -valaistusjärjestelmän hihnaan, vaaleanharmaa
-
S-M: pituus 47 cm flexi jousto-osa koirille
-
8m flexi Giant XL -koiran talutushihna
-
flexi New Neon nauhatalutin M, 5m pinkki
-
flexi New Classic nauhatalutin L sininen, 8 m
-
Automaattinen talutushihna Flexi Glam Composition, M, musta, 5 m
-
Flexi-kelatalutin New Comfort 5 M - Vaaleanpunainen / Nailonnauhalla / S
-
Flexi talutushihna New Comfort M, 5 m, sininen
-
Flexi-kelatalutin New Comfort 8 M - Musta / M (Nailonnauhalla)
-
Automaattinen hihna koirille Swarovski kristalleilla Flexi Glam Splash Leaf, koko M, 5 metriä, valkoinen
-
Flexi Style S Tape 3 m 12 kg black
-
Flexi Style M Tape 5 m 25 kg black
Katsotuimmat Vaatteet, pannat, hihnat ja kuonokopat koirille
-
alk. 79 €
HURTTA TALVIYHDISTELMä„ EXTREME 35 MUSTA
-
alk. 47 €
Flexi Giant Neon Professional nauhalla L / 10 m max 50 kg
-
alk. 84 €
Allsafe, turvavaljaat
-
alk. 40 €
Buster - Winter Coat black XS 26cm - (284811)
-
alk. 20 €
Buster - Raincoat Blackberry XXS 20cm - (284620)
-
alk. 64 €
B&B - coatcare startkit for puppies - (9077)
-
alk. 46 €
Ezydog - Life Jacket X2 Boost Yellow xs 7-11 kg
-
alk. 66 €
Back on track - Coat with fleece 37 cm
-
alk. 48 €
Back on track - Dog Raincoat 43 - (734004110998)
-
alk. 39 €
Back on track -Dog rain jacket with lining 34 - (734004110982)
-
alk. 159 €
Siccaro - Spirit 2.0 50 - Dog Coat f/drying (S1102)
-
alk. 98 €
Siccaro - Recovery 60 - Dog Coat (S5003)
-
alk. 116 €
Siccaro - Recovery 70 - Dog Coat (S5004)
-
alk. 24 €
B&B - Magic coat dust (9061)
-
alk. 136 €
Siccaro - Supreme 2.0 Blue Granite 50 - Dog Coat f/drying (S1008)
-
alk. 144 €
Siccaro - Spirit 2.0 40 - Dog Coat f/drying (S1101)
-
alk. 169 €
Siccaro - Spirit 2.0 60 - Dog Coat f/drying (S1103)
-
alk. 73 €
Siccaro - Recovery 40 - Dog Coat (S5001)
Flexi New Comfort S, 5 m, sininen
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000498028803, 4000498042830 |
Valmistaja | Flexi |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 79 €
HURTTA TALVIYHDISTELMä„ EXTREME 35 MUSTA
-
alk. 47 €
Flexi Giant Neon Professional nauhalla L / 10 m max 50 kg
-
alk. 84 €
Allsafe, turvavaljaat
-
alk. 40 €
Buster - Winter Coat black XS 26cm - (284811)
-
alk. 20 €
Buster - Raincoat Blackberry XXS 20cm - (284620)
-
alk. 64 €
B&B - coatcare startkit for puppies - (9077)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/vaatteet-pannat-hihnat-ja-kuonokopat-koirille/flexi-new-comfort-s-5-m-sininen/12475510
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.