- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Veneily ja kalastus
- ›Veneet
- ›Intex Mariner 3 vene setti, Veneet
Intex Mariner 3 vene setti, Veneet
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Intex Seahawk 3 vene setti
Intex Excursion 4 vene setti
Intex Mariner 3 vene setti, Veneet
Puhallettava kaksipaikkainen vene Intex Seahawk 2, Veneet
Intex Challenger 2, kumivene
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Veneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
Samankaltaisia tuotteita
-
INTEX Challenger 3 Kumivenesetti uistelumoottorilla ja telineellä
-
INTEX Seahawk 2 Kumivenesetti uistelumoottorilla ja telineellä
-
INTEX Seahawk 3 Kumivenesetti uistelumoottorilla ja telineellä
-
INTEX Kumivenesetti Excursion 5 uistelumoottorilla ja telineellä
-
INTEX Kumivenesetti Excursion 4 uistelumoottorilla ja telineellä
-
Intex Challenger 3, kumivene
Katsotuimmat Veneet
-
alk. 426 €
Ilmalla täytettävä PVC-vene Ladya LT-290STE
-
alk. 385 €
Puhallettava PVC-vene Ladya LT-290S.
-
alk. 35 €
Bestway Hydro-Force, kumivenesetti, sis. airot ja pumpun
-
alk. 2290 €
Ideal 415, moottorivene
-
alk. 2839 €
Kaisla 525 soutuvene + airot + trmmilevy
-
alk. 908 €
Ladya LT-350 MK, kumivene
-
alk. 521 €
Bestway 65047 Caspian Pro Hydro-Force, kumivene 280 x 152 x 42 cm
-
alk. 745 €
Bestway Hydro-Force Mirovia Pro 65049, kumivene, 330 x 162 x 44 cm
-
alk. 18 €
Uudistava voide Avene Cicalfate, 100 ml
-
alk. 299 €
Aqua Marina Wildriver, kumivene jossa 12 V moottori
-
alk. 70 €
Bestway Kondor 2000, kumivene 188 x 98 cm
-
alk. 106 €
Ilmatäytteinen vene lisävarusteineen Seahawk 2, 236 x 114 x 41 cm
-
alk. 135 €
Ilmatäytteinen vene Challenger 3, 295 x 137 x 43 cm
-
alk. 33 €
Ilmatäytteinen vene Explorer PRO 100, 160 x 94 x 29 cm
-
alk. 51 €
Vene PRO 200 airot + pumppu, 196 x 102 x 33 cm
-
alk. 51 €
Explorer Pro 100 3-in-1 puhallettava vene lisävarusteineen
-
alk. 80 €
Ilmatäytteinen vene lisävarusteineen Explorer PRO 300, 244 x 117 x 36 cm
-
alk. 70 €
Puhallettava vene Hydro-Force + melat + pumppu, 188 x 98 cm
Kanootit ja kajakit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 399 €
FitNord Seal One, ilmatäytteinen kajakki yhdelle
-
alk. 49 €
Ursuit Neopreenikenkä vetoketjulla
-
alk. 113 €
Intex Challenger K1, kajakki
-
alk. 640 €
Saimaa Kayaks Expedition 2
-
alk. 40 €
Deep Sea Mela SUP-lautaan ja kajakkiin
-
alk. 245 €
Bestway Hydro-Force Kajak-Set Rapid Elite X2 312 x 98 x 44 cm
-
alk. 80 €
Deep Sea kajakki, 2 henkilöä
-
alk. 269 €
Bestway Hydro-Force Ventura X2, ilmatäytteinen kajakki kahdelle
-
alk. 979 €
Advanced Elements PackLite+ XL Packraft
-
alk. 241 €
Intex Excursion Pro K1, ilmatäytteinen kajakki 305 cm
-
alk. 184 €
Bestway Hydro-Force Koracle X1, ilmatäytteinen kajakki
-
alk. 249 €
Bestway Hydro-Force Rapid X2, ilmatäytteinen kajakki kahdelle
-
alk. 699 €
Deep Sea Kajakki 2 hlö 360cm, Vihreä
-
alk. 329 €
Deep Sea Kajakki 266cm, Sininen
-
alk. 60 €
Deep Sea Kajakkikärry
-
alk. 400 €
Saimaa Kayaks Adventure 1
-
alk. 480 €
Saimaa Kayaks Expedition 1
-
alk. 560 €
Saimaa Kayaks Adventure 2
Intex Mariner 3 vene setti, Veneet
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6941057463735 |
Valmistaja | Intex |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 426 €
Ilmalla täytettävä PVC-vene Ladya LT-290STE
-
alk. 385 €
-
alk. 35 €
Bestway Hydro-Force, kumivenesetti, sis. airot ja pumpun
-
alk. 2290 €
Ideal 415, moottorivene
-
alk. 2839 €
Kaisla 525 soutuvene + airot + trmmilevy
-
alk. 908 €
Ladya LT-350 MK, kumivene
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/veneet/intex-mariner-3-vene-setti-veneet/13809972
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.