AL-KO SUB 13000 DS Premium, uppopumppu puhtaalle vedelle
AL-KO SUB 13000 DS Premium, uppopumppu puhtaalle vedelle osastosta Vesipumput ja painesäiliöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 133,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AL-KO PREMIUM-tason SUB 13000 DSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 41 päivää | 133,90 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO SUB 13000 DS Premium PumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 133,90 € | 135,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AL-KO Sub 13000 DS Premium 650W puhdas uppopumppuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,80 € | Katso tuotetta ▸ |
133,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 153,80 €
149,00 €
AL-KO SUB 13000 DS Premium, uppopumppu puhtaalle vedelle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4003718042764 |
Mitat | 6 |
Teho | 650 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.al-ko.com/shop/fi/uppopumppu-puhtaalle-vedelle-al-ko-sub-13000-ds-premium.html |
Valmistaja | AL-KO |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
138,93 €
Alin hinta
133,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.