Epos Expand Vision 5 (1000425), videoneuvottelukamera
Epos Expand Vision 5 (1000425), videoneuvottelukamera osastosta Web-kamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 2 490 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epos Expand Vision 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 2 490 € | 2 490 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPOS EXPAND Vision 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 150 päivää | 2 683 € | 2 683 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPOS EXPAND VISION 5 COLLABORATION BAR (1000425)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 2 762 € | 2 767 € | Katso tuotetta ▸ |
2 490 €
2 683 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 2 767 €
2 762 €
Epos Expand Vision 5 (1000425), videoneuvottelukamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epos |
Valmistajan tuotesivu | https://www.eposaudio.com/en/us/enterprise/products/expand-vision-5-collaboration-bar-1000425 |
EAN-koodi | 5714708002260 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 762 €
Keskihinta
2 645 €
Alin hinta
2 490 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.