Asus RT-AC1200 V2, langaton reititin
Asus RT-AC1200 V2, langaton reititin osastosta Langattomat reitittimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 42,84 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS RT-AC1200 - V2 AC1200 - Router Wi-Fi 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 42,84 € | 49,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS RT-AC1200 V2 (EU) (w/o USB)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 43,90 € | 48,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS RT-AC1200 V2 REITITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 49,90 € | 54,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus RT-AC1200 V2 langaton reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
57,90 € | 62,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
42,84 €
43,90 €
49,90 €
57,90 €
Asus RT-AC1200 V2, langaton reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Asus |
Mitat | |
Korkeus | 35 mm |
Leveys | 207 mm |
Syvyys | 148 mm |
WLAN | |
Antennien lukumäärä | 4 |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 8 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
Salaus | |
WPA | On |
WPA2 | On |
QoS (Quality of Service) | On |
EAN-koodi | 4718017254731, 4712900626100 |
Hintakehitys
Korkein hinta
57,90 €
Keskihinta
48,64 €
Alin hinta
42,84 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.