Ubiquiti UniFi Access Point U6 Plus U6+, langaton tukiasema
Ubiquiti UniFi Access Point U6 Plus U6+, langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 113,26 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti UniFi AP U6+ - Wifi-6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 113,26 € | 123,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti U6+Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 118,56 € | 128,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi U6 plus -WiFi 6 -tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 119,90 € | 124,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi U6+ Access Point U6 PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 124,41 € | 124,41 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 123,25 €
113,26 €
Toimitusaika 4-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 128,55 €
118,56 €
119,90 €
124,41 €
Ubiquiti UniFi Access Point U6 Plus U6+, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti |
EAN-koodi | 0810084691090 |
Hintakehitys
Korkein hinta
124,41 €
Keskihinta
119,03 €
Alin hinta
113,26 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.