Nokia Streaming Box 8010, mediatoistin
Nokia Streaming Box 8010, mediatoistin osastosta Mediatoistimet sekä Blu-Ray- ja DVD-soittimet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 119,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Nokia Streaming Box 8010 -Mediasoitin Android KäyttöliittymälläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 119,95 € | 119,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nokia Streaming Box 8010 -Mediasoitin Android KäyttöliittymälläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 119,99 € | 124,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NOKIA STREAMING BOX 8010Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 128,90 € | 133,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nokia Televisio Streaming Box 8010Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 141,69 € | 141,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nokia Streaming Box 8010 mediasoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 119,95 €
119,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,89 €
119,99 €
128,90 €
141,69 €
149,00 €
Nokia Streaming Box 8010, mediatoistin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Nokia |
Mitat | |
Leveys | 112 mm |
Korkeus | 23 mm |
Syvyys | 112 mm |
Paino | 0,25 kg |
Verkko-ominaisuudet | |
Ethernet | On |
WLAN | On |
Liitännät | |
HDMI-lähtö | On |
USB | On |
AV-tulo | On |
Digitaaliäänilähtö optinen | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 12 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 |
Ääni | |
Dolby Digital Plus | On |
DTS | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mynokia.com/streaming-devices/nokia-streaming-box-8010/ |
Internet-palvelut | |
YouTube-toisto | On |
Netflix | On |
Amazon Instant Video | On |
Kaukosäädin | On |
Väri | Musta |
Mediatoistinominaisuudet | On |
EAN-koodi | 9120106660371 |
Hintakehitys
Korkein hinta
149,00 €
Keskihinta
131,91 €
Alin hinta
119,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.