Dremel 3000-15 (F0133000JA), monitoimityökalu + tarvikesetti
Dremel 3000-15 (F0133000JA), monitoimityökalu + tarvikesetti osastosta Monitoimityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 63,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dremel 3000-15 Monitoimityökalu 130 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 63,60 € | 65,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Monitoimityökalu Dremel 3000 +15 lisävarustettaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 64,00 € | 71,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dremel Multi Työkalu 3000 (15)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 65,77 € | 72,76 € | Katso tuotetta ▸ |
63,60 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,90 €
64,00 €
65,77 €
Dremel 3000-15 (F0133000JA), monitoimityökalu + tarvikesetti
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Dremel |
Teho | 130 W |
Mitat | 0,55 |
Nopeus | 33 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 8710364060856, 8710364081950 |
Hintakehitys
Korkein hinta
65,77 €
Keskihinta
64,46 €
Alin hinta
63,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.