Corsair K70 RGB TKL Champion Series, pelinäppäimistö
Corsair K70 RGB TKL Champion Series, pelinäppäimistö osastosta Näppäimistöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 99,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair K70 RGB TKL Champion - OPX-kytkimet - Pelinäppäimistö - Pohjoismainen - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 99,90 € | 106,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR K70 RGB TKL CHAMPION SERIES KB (CH-911901A-NA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 22.5.2024 | 167,70 € | 172,60 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 106,89 €
99,90 €
Toimitusaika saatavilla 22.5.2024
Hinta toimituskuluineen 172,60 €
167,70 €
Corsair K70 RGB TKL Champion Series, pelinäppäimistö
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Corsair |
Multimedianäppäimet | On |
Yhteys | Langallinen |
Liitäntä | PS/2 |
Ominaisuudet | RGB, Anti-ghosting |
Mitat | |
Leveys | 360 mm |
Korkeus | 40 mm |
Syvyys | 164 mm |
Paino | 880 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.corsair.com/us/en/p/keyboards/ch-9119013-na/k70-rgb-tkl-champion-series-mechanical-gaming-keyboard-cherry-mx-silent-ch-9119013-na |
EAN-koodi | 0840006648253, 0840006648260 |
Hintakehitys
Korkein hinta
167,70 €
Keskihinta
133,80 €
Alin hinta
99,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.