Makita DCL280FZ LXT 18V, varsi-imuri (ilman akkua ja laturia)
Makita DCL280FZ LXT 18V, varsi-imuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 71,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkupölynimuri Makita DCL280FZ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 71,00 € | 71,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DCL280FZ AkkuimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 75,07 € | 84,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Varsi-imuri DCL280FZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 81,69 € | 88,68 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,00 €
71,00 €
75,07 €
81,69 €
Makita DCL280FZ LXT 18V, varsi-imuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381881913 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
81,69 €
Keskihinta
75,92 €
Alin hinta
71,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.