Samsung Jet 95 Multi VS20C954CTN/WA, varsi-imuri
Huipputehokkaat siivoustulokset Imuroi koko koti tunnissa Etsi pöly helpommin LED-valaistuksen avulla Pölysäiliö on helppo pitää hygieenisen puhtaana
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung Vs20c954ctn/wa Varsi-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
599 € | 609 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Jet 95 Multi varsi-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 749 € | 756 € | Katso tuotetta ▸ |
599 €
749 €
Samsung Jet 95 Multi VS20C954CTN/WA, varsi-imuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaHuipputehokkaat siivoustulokset Imuroi koko koti tunnissa Etsi pöly helpommin LED-valaistuksen avulla Pölysäiliö on helppo pitää hygieenisen puhtaana
EAN-koodi | 8806095053042 |
Valmistaja | Samsung |
Mitat | 2,51 |
Rakosuulake | On |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 0,8 l |
Teho | 580 W |
Tyyppi | |
Pölynimuri | On |
Langaton | On |
Moppaava imuri | On |
Märkä-kuivaimuri | On |
Pölypussiton | On |
Varsi-imuri | On |
Äänenvoimakkuus | 86 db |
Akun jännite | 25,2 V |
Imuteho | 210 W |
Työvalo | On |
Lattiasuulake | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.samsung.com/fi/vacuum-cleaners/stick/vs9500al-stick-more-advance-cleaning-performance-hexajet-motor-jet-cyclone-green-vs20c954ctn-wa/ |
Langaton | |
Akun kesto (käyttöaika) | 1 h |
Latausaika | 3,5 h |
Hintakehitys
Korkein hinta
749 €
Keskihinta
674 €
Alin hinta
599 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.