AMD Ryzen 7 5700X3D CPU - 8 ydintä - 3 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
AMD Ryzen 7 5700X3D CPU - 8 ydintä - 3 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä) osastosta Prosessorit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 249,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
AMD Ryzen 7 5700X3D CPU - 8 ydintä - 3 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (ilman jäähdytintä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 249,90 € | 249,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 7 5700X3D, 3.0GHz, 100MB, AM4 -prosessori (No cooler)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 274,90 € | 279,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen 7 5700X3D -prosessori AM4 -kantaanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 279,99 € | 284,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
AMD Ryzen7 5700X3D 4.1GHz AM4 8C/16T BOX (100-100001503WOF)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 315,80 € | 320,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,90 €
249,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 279,80 €
274,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,89 €
279,99 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 320,70 €
315,80 €
AMD Ryzen 7 5700X3D CPU - 8 ydintä - 3 GHz - AMD AM4 - AMD Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0730143316088 |
Valmistaja | AMD |
Hintakehitys
Korkein hinta
315,80 €
Keskihinta
280,15 €
Alin hinta
249,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.