Gardena Aqua S (18700-20), keinusadetin
Gardena Aqua S (18700-20), keinusadetin osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 20,24 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Aqua SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 20,24 € | 27,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
GARDENA square sprinkler Aqua S (grey / orange)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Aqua S SadetinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 22,20 € | 24,19 € | Katso tuotetta ▸ |
20,24 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,80 €
21,90 €
22,20 €
Gardena Aqua S (18700-20), keinusadetin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/kastelu/sadettimet/keinusadetin-aqua-s/967976201/ |
EAN-koodi | 4078500047999 |
Hintakehitys
Korkein hinta
22,20 €
Keskihinta
21,45 €
Alin hinta
20,24 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.