Denver TAQ-10383KBLUEPINK 10.1" WiFi 16GB, lasten tabletti
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Denver TAQ-70333 7" WiFi 16GB, tabletti
Denver TAQ-10383KBLUEPINK 10.1" WiFi 16GB, lasten tabletti
Denver TAQ-10503SE 10.1" WiFi 16GB, tabletti
Denver LWT-10510xxxxMK2 10,5", piirtotabletti
Denver LWT-14510 14", piirtotabletti
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tabletit ▸
Päivän tarjoukset
-
-8 %
229,00 €
Sony PS-LX310BT, levysoitin
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-6 %
67,90 €
Anker Soundcore Space A40, Bluetooth-nappikuulokkeet
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-6 %
337,00 €
Electrolux PerfectCare 600 EW6S5404E1, pyykinpesukone
-
-50 %
499,00 €
Sharp 70FL2EA (70"), LED-televisio
-
-5 %
26,50 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
181,98 €
Nilfisk Core 140-6 PowerControl (128471263), painepesuri
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-20 %
2399,00 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Tabletit
-
alk. 129 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 239 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
alk. 449 €
Lenovo TAB P11 Pro (2nd Gen) 11.2" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 369 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
-
alk. 369 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 151 €
Lenovo Smart Tab M8 8" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 265 €
Lenovo Tab P11 (2nd Gen) 11,5" 4G 4/128GB, tabletti
-
alk. 179 €
Honor Pad X8 10,1" 4G 64GB, tabletti
-
alk. 366 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 129 €
Nokia T10 8" WiFi 3/32 Gt, tabletti
Tabletit ja tarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 129 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 9,90 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7, suojakotelo/suojus
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
-
alk. 399 €
Lenovo Tab P12 12.7" WiFi 128GB, tabletti
-
alk. 97 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 239 €
Samsung Galaxy Tab A9 8,7" LTE 64GB, tabletti
-
alk. 112 €
OnePlus Pad, magneettinen näppäimistö
-
alk. 449 €
Lenovo TAB P11 Pro (2nd Gen) 11.2" WiFi 256GB, tabletti
-
alk. 369 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
-
alk. 369 €
Apple iPad 10,2" 2021 WiFi 64 GB, tabletti
-
alk. 151 €
Lenovo Smart Tab M8 8" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 12 €
Apple iPad 10.2", suojakalvo
-
alk. 13 €
Lenovo Tab M10, suojakotelo/suojus
-
alk. 25 €
Apple iPad Air 10.9" (2020/2022), suojakalvo
Denver TAQ-10383KBLUEPINK 10.1" WiFi 16GB, lasten tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 10,1 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 600 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 024 px |
Valmistaja | Denver |
Mitat | |
Pituus | 258 mm |
Leveys | 150 mm |
Paksuus | 11 mm |
Paino | 1 120 g |
Suoritin | 1,2 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | v. WiFi 802.11 b/g/n |
USB | On |
Akku | 4 400 mAh |
Kamera | |
Tarkkuus | 0,3 Mpx |
Lisätieto | Etukamera |
Kiintolevy | 16 Gt |
Muistikortinlukija | Muistikortti, microSD |
Tyyppi | microSD |
Käyttöjärjestelmä | Android 8.1 |
Muisti | 1 |
EAN-koodi | 5706751040085 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi 32 GB, tabletti
-
alk. 189 €
Xiaomi Redmi Pad SE 11" WiFi 4/128GB, tabletti
-
alk. 200 €
Oukitel RT1 10.1" WiFi + 4G 64GB, tabletti
-
alk. 419 €
Apple iPad 10.9" (2022) Wi-Fi 64GB, tabletti
-
alk. 329 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 5G 64GB, tabletti
-
alk. 199 €
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" WiFi 64GB, tabletti
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tabletit/denver-taq-10383kbluepink-101-wifi-16gb-lasten-tabletti/14000521
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.