OPPO Pad Neo 11.4" 4G 128GB, tabletti
OPPO Pad Neo 11.4" 4G 128GB, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta DNA hintaan 279,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OPPO Pad Neo 4G, HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 279,00 € | 283,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Pad Go LTENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 329,00 € | 333,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Pad Go 4G 128GB/8GB - GreenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 299,00 € | 299,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oneplus Pad Go 11.35"" Helio G99 128gb 8gb MinttuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 308,14 € | 308,14 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OnePlus Pad Go 4G. Vihreä. 4G & WifiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 329,00 € | 332,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
OnePlus Pad Go 11"" 128/8 Gt WiFi + LTE -Android-tabletti, VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 352,90 € | 357,80 € | Katso tuotetta ▸ |
279,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 333,99 €
329,00 €
299,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 308,14 €
308,14 €
329,00 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 357,80 €
352,90 €
OPPO Pad Neo 11.4" 4G 128GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 11,4 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 720 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 408 px |
Tyyppi | LCD |
Valmistaja | OPPO, OnePlus |
Mitat | |
Pituus | 255,12 mm |
Leveys | 188,04 mm |
Paksuus | 6,89 mm |
Paino | 538 g |
Suoritin | MediaTek Helio G99 |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.2 |
WLAN | v. WiFi 802.11a/b/g/n/ |
USB | On |
4G | On |
Akku | 8 000 mAh |
Kamera | 8 Mpx |
Kiintolevy | 128 Gt |
Lisäkamera | Etukamera 8MP |
GPS | On |
Muisti | 8 |
EAN-koodi | 6932169339919, 6921815626398, 16921815626395 |
Hintakehitys
Korkein hinta
352,90 €
Keskihinta
316,17 €
Alin hinta
279,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.