Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta Power hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SAMSUNG GALAXY TAB A7 LITE LTE 32 GT TUMMANHARMAANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 149,00 € | 153,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG GALAXY TAB A7 LITE LTE 32 GT, HOPEANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 149,00 € | 153,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung tabletti Galaxy Tab A7 Lite Lte 32GB hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 199,00 € | 203,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SAMSUNG GALAXY TAB A7 LITE 8,7"" LTE 32GB SILVERNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 208,00 € | 212,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 4G 32GB - Dark GreyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 209,00 € | 209,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 4G 32GB - HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 209,00 € | 209,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Galaxy Tab A7 lite 4G Harmaa Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 209,00 € | 214,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,70 €
149,00 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,70 €
149,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 203,95 €
199,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 212,90 €
208,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,00 €
209,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,00 €
209,00 €
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8806092224902, 8806092231955, 8806092232099, 8806092230217, 8806092230170, 8806092230224, 8806092230231, 8806092232327 |
Näyttö | 8,7 tuumaa |
Valmistaja | Samsung |
Mitat | |
Pituus | 212,5 mm |
Leveys | 124,7 mm |
Paksuus | 8 mm |
Paino | 371 g |
Suoritin | |
Tyyppi | Octa core |
Nopeus | 2,3 GHz |
Liitettävyys | |
WLAN | v. 802.11 b/g/n/ac |
Bluetooth | v. 5.0 |
3G | On |
USB | On |
4G | On |
Akku | |
Akkukesto | 5 100 mAh |
Tyyppi | Li-poly |
Kamera | 8 Mpx |
Päänäyttö | 8,7 tuumaa |
Kiintolevy | 32 Gt |
Lisäkamera | 2 Mpix (edessä) |
Takuu | 12 kk |
Muistikortinlukija | Muistikortti, MicroSDXC |
Tyyppi | MicroSDXC |
Muisti | 3 000 |
Käyttöjärjestelmä | Android 10.0 |
Hintakehitys
Korkein hinta
209,00 €
Keskihinta
190,29 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.