Epson WORKFORCE DS-530II, asiakirjaskanneri
Epson WORKFORCE DS-530II, asiakirjaskanneri osastosta Asiakirjaskannerit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 399,16 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epson WorkForce DS-530IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 399,16 € | 399,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson WorkForce DS-530II -asiakirjaskanneriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 426,99 € | 431,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON WORKFORCE DS-530II (B11B261401)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 427,60 € | 432,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON WORKFORCE DS-530IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 433,90 € | 438,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
399,16 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 431,89 €
426,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 432,50 €
427,60 €
433,90 €
Epson WORKFORCE DS-530II, asiakirjaskanneri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8715946685908 |
Valmistaja | Epson |
Liitännät | |
Ethernet | On |
USB 3.0 | On |
Mitat | |
Pituus | 169 mm |
Leveys | 296 mm |
Korkeus | 176 mm |
Paino | 3,7 kg |
Nopeus | |
Skannausnopeus (harmaasävyt) | 35 Sivua/min |
Skannausnopeus (värit) | 35 Sivua/min |
Tarkkuus | 600 x 600 dpi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.eu/products/scanners/business-scanners/workforce-ds-530ii |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (normaalitila) | 17 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 1,2 |
Virrankäyttö (lepotila) | 9,2 |
Valonlähde | ReadyScan LED |
Paperikapasiteetti | 50 arkkia |
Paperin paino | |
Maksimi | 413 g/m² |
Minimi | 27 g/m² |
Hintakehitys
Korkein hinta
433,90 €
Keskihinta
421,91 €
Alin hinta
399,16 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.