- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Astianpesukoneet
- ›Bosch SMV4HCX21E, astianpesukone
Bosch SMV4HCX21E, astianpesukone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Bosch SMP6ZCS80S Serie 6, astianpesukone
Bosch SMU4HAW48S Serie 4, astianpesukone
Bosch SMU4HAI48S, astianpesukone
Bosch SPU2HKI57S, astianpesukone
Bosch SMU2HTI64S, astianpesukone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Astianpesukoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-19 %
999,00 €
Samsung Galaxy Z Fold4 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-7 %
98,73 €
Qbrick System Z258117PG013 PRO 2.0 DRAWER SET matkalaukku
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Astianpesukoneet
-
alk. 799 €
Miele G 5110 U Active Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
alk. 549 €
Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone
-
alk. 300 €
Logik Slimline LDWE45W20N, astianpesukone
-
alk. 299 €
Gram OM6100-90T/1, astianpesukone
-
alk. 459 €
Whirlpool WUC 3C32 PX, astianpesukone
-
alk. 799 €
Bosch SMU6ZCS01S, astianpesukone
-
alk. 2899 €
Miele G 7797 SCVi XXL AD 125 Gala Ed., astianpesukone
-
alk. 800 €
LG SDU557HM, astianpesukone
-
alk. 900 €
Siemens SN43HW70CS, astianpesukone
-
alk. 429 €
Bosch SPU2IKW02S Serie 2, astianpesukone
-
alk. 1299 €
Bosch Serie 6 SMP6ZCC80S, astianpesukone
-
alk. 449 €
Point 3-SERIES PODW36044I, astianpesukone
-
alk. 700 €
Siemens iQ300 SN436W06KS, astianpesukone
-
alk. 699 €
AEG FBB84707PW, astianpesukone
-
alk. 800 €
Electrolux ESS48320UW, astianpesukone
-
alk. 750 €
Bosch SMU2HVW70S, astianpesukone
-
alk. 449 €
Whirlpool W7U HP33, astianpesukone
-
alk. 600 €
Whirlpool W7U HS41, astianpesukone
Bosch SMV4HCX21E, astianpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4242005421473 |
Mitat | |
Leveys | 59,8 cm |
Korkeus | 81,5 cm |
Syvyys | 55 cm |
Paino | 35,1 kg |
Valmistaja | Bosch |
Ominaisuudet | |
Energiankulutus | 0,85 kWh/pesu |
Energialuokka | D EU |
Vedenkulutus | 9 l/pesu |
Äänenvoimakkuus | 42 db |
Pesuohjelmat | 6 kpl |
Pesuajan ilmaisin | On |
Säädettävä yläkori | On |
Aquastop | On |
Pikaohjelma | On |
Hiljainen | On |
Integroitava | On |
Älyominaisuudet | WiFi, Home Connect |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 799 €
Miele G 5110 U Active Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
alk. 549 €
Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone
-
alk. 300 €
Logik Slimline LDWE45W20N, astianpesukone
-
alk. 299 €
Gram OM6100-90T/1, astianpesukone
-
alk. 459 €
Whirlpool WUC 3C32 PX, astianpesukone
-
alk. 799 €
Bosch SMU6ZCS01S, astianpesukone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/astianpesukoneet/bosch-smv4hcx21e-astianpesukone/13920726
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.