Electrolux ESS42200SX, astianpesukone
Electrolux ESS42200SX, astianpesukone osastosta Astianpesukoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux ESS42200SX -astianpesukone, teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 499 € | 514 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX 600-SARJAN ESS42200SX ASTIANPESUKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 499 € | 528 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux astianpesukone ESS42200SXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 499 € | 529 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux astianpesukone 45 cm leveä ESS42200SX teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 529 € | 598 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
ELECTROLUX ESS42200SX ASTIANPESUKONENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 549 € | 594 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 600-sarja SatelliteClean 45 cm ESS42200SXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 709 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
499 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 528 €
499 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 598 €
529 €
549 €
709 €
Electrolux ESS42200SX, astianpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543732654 |
Mitat | |
Leveys | 45 cm |
Korkeus | 82 cm |
Syvyys | 58 cm |
Paino | 31 kg |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Energialuokka | A++ EU |
Äänenvoimakkuus | 46 db |
Pesuohjelmat | 6 kpl |
Pesulämpötilat | 5 kpl |
Pesutulos | A EU |
Kuivaustulos | A EU |
Pesuajan ilmaisin | On |
Lapsilukko | On |
Väri | Valkoinen |
Aquastop | On |
Säädettävät jalat | On |
Pikaohjelma | On |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
709 €
Keskihinta
547 €
Alin hinta
499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.