Miele G 5740 SCU SL Brilliant-valkoinen, astianpesukone
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Miele G 5162 SCVi Selection, astianpesukone
Miele G 5342 SCU Selection CleansSteel, astianpesuokone
Miele G 7168 SCVi XXL, astianpesukone
Miele G 7202 SCU CLST, astianpesukone
Miele G 5330 SCU Active Plus Brilliant-valkoinen, astianpesukone
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Astianpesukoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
31,61 €
Fiskars QuikFit 1000691, kaareva saha
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-80 %
9,99 €
Nokia TWS-841 Clarity Earbuds ENC, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
-
-6 %
33,99 €
Dead Space Remake, PS5-peli
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-7 %
137,00 €
Honor X7a 4G 4/128GB, älypuhelin
-
-25 %
5,22 €
Huawei Watch Fit, laturi
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-5 %
379,00 €
Aggregaatti hiljainen LT2000i (2,0 kW), Duro
-
-43 %
19,95 €
ADIDAS Essentials 3-Stripes High-Waisted Single Jersey Leggings - naisten pitkät trikoot
-
-25 %
29,99 €
Lords of the Fallen, PS5 -peli
-
-22 %
39,00 €
JBL Tune Flex, Bluetooth-vastamelunappikuulokkeet
Samankaltaisia tuotteita
-
Miele G 5162 SCVi Selection, astianpesukone
-
Miele G 5342 SCU Selection CleansSteel, astianpesuokone
-
Miele G 7168 SCVi XXL, astianpesukone
-
Miele G 7202 SCU CLST, astianpesukone
-
Miele G 5330 SCU Active Plus Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
Miele G 7417 SCU XXL AutoDos Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
Miele G 7155 SCVi XXL, astianpesukone
-
Miele G 5150 SCVi Active Ruostumaton teräs, astianpesukone
-
Miele G 5155 SCVi XXL Active Ruostumaton teräs, astianpesukone
-
Miele G 5167 SCVi XXL Selection Ruostumaton teräs, astianpesukone
-
Miele G 5332 SCU Selection Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
Miele G 5332 SCU Selection CleanSteel, astianpesukone
-
Miele G 5350 SCVi Active Plus Ruostumaton teräs, astianpesukone
-
Miele G 5360 SCVi Active Plus Ruostumaton teräs, astianpesukone
-
Miele G 5373 SCVi Excellence Ruostumaton teräs, astianpesukone
-
Miele G 5540 SCU SL Active Ruost. teräs / CleanSteel, astianpesukone
-
Miele G 5740 SCU SL Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
Miele G 7650 SCVi AutoDos, astianpesukone
Katsotuimmat Astianpesukoneet
-
alk. 799 €
Miele G 5110 U Active Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
alk. 549 €
Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone
-
alk. 300 €
Logik Slimline LDWE45W20N, astianpesukone
-
alk. 299 €
Gram OM6100-90T/1, astianpesukone
-
alk. 459 €
Whirlpool WUC 3C32 PX, astianpesukone
-
alk. 799 €
Bosch SMU6ZCS01S, astianpesukone
-
alk. 2899 €
Miele G 7797 SCVi XXL AD 125 Gala Ed., astianpesukone
-
alk. 800 €
LG SDU557HM, astianpesukone
-
alk. 900 €
Siemens SN43HW70CS, astianpesukone
-
alk. 429 €
Bosch SPU2IKW02S Serie 2, astianpesukone
-
alk. 1299 €
Bosch Serie 6 SMP6ZCC80S, astianpesukone
-
alk. 449 €
Point 3-SERIES PODW36044I, astianpesukone
-
alk. 699 €
AEG FBB84707PW, astianpesukone
-
alk. 800 €
Electrolux ESS48320UW, astianpesukone
-
alk. 1099 €
Electrolux ESZ89301UW, astianpesukone
-
alk. 417 €
Bosch SMU4HVW71S, astianpesukone
-
alk. 750 €
Bosch SMU2HVW70S, astianpesukone
-
alk. 449 €
Whirlpool W7U HP33, astianpesukone
Miele G 5740 SCU SL Brilliant-valkoinen, astianpesukone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4002516614036 |
Mitat | |
Leveys | 44,8 cm |
Korkeus | 80,5 cm |
Syvyys | 57 cm |
Paino | 40,8 kg |
Valmistaja | Miele |
Ominaisuudet | |
Energiankulutus | 0,55 kWh/pesu |
Energialuokka | C EU |
Vedenkulutus | 7,9 l/pesu |
Äänenvoimakkuus | 44 db |
Pesuohjelmat | 11 kpl |
Pesuajan ilmaisin | On |
Aquastop | On |
Säädettävät jalat | On |
Pikaohjelma | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 799 €
Miele G 5110 U Active Brilliant-valkoinen, astianpesukone
-
alk. 549 €
Bosch SPU4EKW28S, astianpesukone
-
alk. 300 €
Logik Slimline LDWE45W20N, astianpesukone
-
alk. 299 €
Gram OM6100-90T/1, astianpesukone
-
alk. 459 €
Whirlpool WUC 3C32 PX, astianpesukone
-
alk. 799 €
Bosch SMU6ZCS01S, astianpesukone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/astianpesukoneet/miele-g-5740-scu-sl-brilliant-valkoinen-astianpesukone/13883145
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.