Fiskars Edge 978301, juuresveitsi
Fiskars Edge 978301, juuresveitsi osastosta Aterimet ja veitset nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 11,41 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars 1003091 EDGE kasvisveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 11,41 € | 21,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Edge Kuorimaveitsi 8 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 16,41 € | 23,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Edge vihannesveitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 16,89 € | 22,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Herb Veitsi 8cm EdgeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 20,24 € | 27,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Edge juuresveitsi 8cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 20,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Edge-kuorimaveitsi 8 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
24,90 € | 30,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 21,31 €
11,41 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 23,31 €
16,41 €
16,89 €
20,24 €
20,90 €
24,90 €
Fiskars Edge 978301, juuresveitsi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424009783018 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,90 €
Keskihinta
18,46 €
Alin hinta
11,41 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.