Neomounts by NewStar Select NM-D750WHITE, pöytäteline 10-32" / max 9 kg näytölle
Neomounts by NewStar Select NM-D750WHITE, pöytäteline 10-32" / max 9 kg näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 129,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NEWSTAR NeoMounts Desk mount 10-32inch WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 129,90 € | 134,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by NewStar NeoMountsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 134,80 € | 134,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEOMOUNTS BY NEWSTAR FLAT SCREEN DESK MOUNT (10-32"") DESK CLAMP/GROMMET 9 KG WHITE (NM-D750WHITE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 140,10 € | 145,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by newstar flat screen desk mount (10-32"") desk clamp/grommet 9 kg whiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 kpl varastossa | 144,99 € | 144,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Neomounts by Newstar NM-D750 -monitorivarsi 10-32" näytölle, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 169,95 € | 169,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by Newstar NM-D750 -monitorivarsi 10-32" näytölle, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 169,99 € | 174,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 134,80 €
129,90 €
134,80 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 145,00 €
140,10 €
Toimitusaika 9 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 144,99 €
144,99 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 169,95 €
169,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,89 €
169,99 €
Neomounts by NewStar Select NM-D750WHITE, pöytäteline 10-32" / max 9 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717371445843 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.neomounts.com/home-office-solutions/monitor-desk-mounts/nm-d750white-neomounts-by-newstar-select-monitor-desk-mount/ |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 10-32" |
Maksimi kuorma | 9 kg |
Valmistaja | Newstar |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,99 €
Keskihinta
148,29 €
Alin hinta
129,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.