NewStar NeoMounts NM-W440WHITE, tv-seinäteline 23-55", max 25 kg
NewStar NeoMounts NM-W440WHITE, tv-seinäteline 23-55", max 25 kg osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 84,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NEOMOUNTS BY NEWSTAR FLAT SCREEN WALL MOUNT (TILT & TURN) 23-55"" WHITE (NM-W440WHITE)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 84,30 € | 89,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Neomounts by newstar flat screen wall mount (tilt & turn) 23-55"" whiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 91,99 € | 91,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEWSTAR Flat Screen Wall Mount (tilt & swing) 23-52inch WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 124,90 € | 129,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,20 €
84,30 €
Toimitusaika yli 30 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 91,99 €
91,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 129,80 €
124,90 €
NewStar NeoMounts NM-W440WHITE, tv-seinäteline 23-55", max 25 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717371444532 |
Valmistajan tuotesivu | https://en.newstar.eu/tv-lfd/wall-mounts/nm-w440white-newstar-flat-screen-wall-mount/ |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | 23-55" |
Maksimi kuorma | 25 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
124,90 €
Keskihinta
100,40 €
Alin hinta
84,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.