Asus Prime B550M-K, emolevy
Asus Prime B550M-K, emolevy osastosta Emolevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 104,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ASUS PRIME B550M-K Emolevy - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micro-ATXNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 104,58 € | 104,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Prime B550M-K AM4 microATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 108,99 € | 113,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus PRIME B550M-K, mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 109,90 € | 109,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Prime B550m-k Mikro Atx EmolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 110,98 € | 116,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Asus Prime B550M-K mATX-emolevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 139,90 € | 144,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS PRIME B550M-K mATX MB (90MB14V0-M0EAY0)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 150,45 € | 155,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus prime b550m-k matx mb dual m.2 pcie 4.0 1gb ethernet hdmi/d-sub/dvi sata 6 gbps usb3.2 gen 2 type-aNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 kpl varastossa | 153,99 € | 158,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,58 €
104,58 €
108,99 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 109,90 €
109,90 €
110,98 €
139,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 155,35 €
150,45 €
Toimitusaika 5 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 158,98 €
153,99 €
Asus Prime B550M-K, emolevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaSuoritinkanta | |
Tuetut suoritinmallit | Build in AMD AM4 Socket 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors |
AM4 | On |
Laajennuskorttipaikat | |
PCI-E x | 2 |
PCI-Express x16 | 1 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Motherboards/PRIME-B550M-K/specifications/ |
Muistipaikat | |
Maksimi muistikapasiteetti | 128 Gt |
Dual Channel | On |
Muistien siirtokyky | 4600(O.C)/4400(O.C)/4266(O.C.)/4133(O.C.)/4000(O.C.)/3866(O.C.)/3733(O.C.)/3600(O.C.)/3466(O.C.)/3333(O.C.)/3200/3000/2800/2666/2400/2133 MHz Gt/s |
Tyyppi | DDR4 |
Lukumäärä | 4 kpl |
Mitat | |
Korkeus | 244 mm |
Leveys | 244 mm |
Standardi | mATX |
Liitäntä | |
DVI-D | On |
PS/2 | On |
D-Sub | On |
HDMI-portti | On |
Line-in | On |
Line-out | On |
RJ-45 | On |
SATA | On |
USB 2.0 | On |
USB 3.0 | On |
Clear CMOS Switch | On |
EAN-koodi | 4718017758284 |
Valmistaja | Asus |
Hintakehitys
Korkein hinta
153,99 €
Keskihinta
125,54 €
Alin hinta
104,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.