Electric grill Tefal Optigrill Snacking & Backing GC7148
Electric grill Tefal Optigrill Snacking & Backing GC7148 osastosta Grillit nyt edullisimmin kaupasta Bigbox.fi hintaan 199,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sähkögrilli Tefal GC714834Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-9 työpäivät | 199,00 € | 208,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal OptiGrill GC7148 Snacking BakingNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 199,90 € | 204,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal Optigrill - Snacking anf Baking GC7148 - blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 228,90 € | 233,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal OptiGrill+ & Snacking & BakingNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 208,17 € | 208,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tefal OptiGrill+ GC7148Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 209,08 € | 209,08 € | Katso tuotetta ▸ |
199,00 €
199,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 233,80 €
228,90 €
208,17 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 209,08 €
209,08 €
Electric grill Tefal Optigrill Snacking & Backing GC7148
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3016661149627, 13016661149624, 3016661147272 |
Valmistaja | Tefal |
Hintakehitys
Korkein hinta
228,90 €
Keskihinta
209,01 €
Alin hinta
199,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.