Einhell TE-AG 125/750 Kit (4430885) 750W, kulmahiomakone + laukku
Einhell TE-AG 125/750 Kit (4430885) 750W, kulmahiomakone + laukku osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 60,92 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Einhell Expert TE-AG 125/750 KitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 60,92 € | 67,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Einhell Angle TE-AG 125/750 Kit redNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 64,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ |
60,92 €
64,90 €
Einhell TE-AG 125/750 Kit (4430885) 750W, kulmahiomakone + laukku
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Einhell |
Nopeus | 12 000 rpm |
Laikka | 125 mm |
Mitat | 1,85 |
Teho | 750 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.einhell.nl/en/p/4430885-te-ag-125-750-kit/ |
EAN-koodi | 4006825589832 |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,90 €
Keskihinta
62,91 €
Alin hinta
60,92 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.