Smeg DCF02SSEU, kahvinkeitin
Smeg DCF02SSEU, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 228,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg DCF02SSEU kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
228,90 € | 233,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Retro-kahvikone, DCF02SSEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 229,00 € | 229,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SMEG DCF02SSEU KAHVINKEITIN HARJATTU TERÄSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 229,00 € | 233,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg DCF02SSEU kahvinkeitin teräs, harjattuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 229,00 € | 233,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg 50s Retro Style kahvinkeitin DCF02WHEU - ajastimella teräsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1_2_w | 233,00 € | 236,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Dcf02-kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 249,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg 50 s Style kahvinkeitin DCF02SSEU (steel)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 269,00 € | 273,90 € | Katso tuotetta ▸ |
228,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 229,00 €
229,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 233,95 €
229,00 €
Toimitusaika 1_2_w
Hinta toimituskuluineen 236,99 €
233,00 €
249,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 273,90 €
269,00 €
Smeg DCF02SSEU, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709280543 |
Mitat | |
Leveys | 25 cm |
Korkeus | 36 cm |
Syvyys | 26 cm |
Paino | 3 kg |
Valmistaja | Smeg, Velbon |
Kapasiteetti | 10 kuppeja |
Teho | 1 050 W |
Vesimääränilmaisin | On |
Irroitettava vesisäiliö | On |
Ajastin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
269,00 €
Keskihinta
238,13 €
Alin hinta
228,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.